Darumvej 68 og 1 andre boliger er kommet til salg denne uge i Esbjerg - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Esbjerg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Esbjerg har vi blandt de nyeste boliger til salg villaen på Darumvej 68. Boligen tilbyder 149 kvadratmeter fordelt på 6 rum.

Villaen er placeret på en grund på 335 kvadratmeter og er udbudt til en pris på 1.798.000 kr. De månedlige ejerudgifter er ikke oplyst.

En anden spændende mulighed i Esbjerg er ejerlejligheden på Ingemanns Alle 175A, 1 tv. Denne lejlighed har et areal på 89 kvadratmeter og består af 3 rum.

Lejligheden er prissat til 1.198.000 kr. og har månedlige ejerudgifter på 3.087 kr. Lejlighedens grundareal er ikke oplyst.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

FÅ TRE GRATIS SALGSVURDERINGER AF DIN BOLIG

FÅ TRE GRATIS SALGSVURDERINGER

Adresse
Dine oplysninger deles med op til tre lokale ejendomsmæglere, som efterfølgende vil kontakte dig vedr. salgsvurdering.
Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Opslag fra vores lokale erhvervAnnoncørbetalt indhold
Boliger til salg i Esbjerg

FÅ TRE GRATIS SALGSVURDERINGER AF DIN BOLIG

FÅ TRE GRATIS SALGSVURDERINGER

Adresse
Dine oplysninger deles med op til tre lokale ejendomsmæglere, som efterfølgende vil kontakte dig vedr. salgsvurdering.