Gærdet 28 og 9 andre boliger er kommet til salg denne uge i Esbjerg - se boligerne her.

dato

10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Esbjerg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Esbjerg er villaen på Gærdet 28 netop kommet til salg. Her får du 194 kvadratmeter fordelt på 5 rum. Beliggende på en grund på 841 kvadratmeter i Esbjerg N, er det en oplagt mulighed for dem, der søger et rummeligt hjem.

En anden villa på markedet i Esbjerg er på Jomfruens Kvarter 51. Denne villa tilbyder lidt mere plads med 198 kvadratmeter og har 6 rum. Ligger på en større grund på 931 kvadratmeter og kan findes i Esbjerg V.

Begge villaer er udstyret til at tilbyde det perfekte hjem for en familie eller dem, der ønsker god plads i Esbjergs omgivelser. Priserne er tæt på hinanden, hvilket giver køberne mulighed for at vælge ud fra præferencer for beliggenhed og grundstørrelse.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler