Gudenåvænget 7 og 9 andre boliger er kommet til salg denne uge i Esbjerg - se boligerne her.

dato

10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Esbjerg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Esbjerg V er villaen på Gudenåvænget 7 blandt de nyeste boliger til salg. Ejendommen tilbyder en rummelig bolig på 199 kvadratmeter fordelt på 6 værelser. Med en grundstørrelse på 796 kvadratmeter er der rigelig med udendørs plads.

Prisen for denne villa er sat til 4.498.000 DKK og den er uden oplyst månedlig ejerudgift. Placeringen i Esbjerg V gør det til et attraktivt valg for familier, der søger et hjem i et roligt område.

I Esbjerg ligger villaen på Svendsgade 11, der ligeledes netop er kommet på markedet. Ejendommen har et boligareal på 157 kvadratmeter, fordelt på 5 rum, hvilket passer godt til en mellemstor familie.

Med en grundareal på 788 kvadratmeter, er der også udendørsplads at nyde. Villaen er prissat til 3.998.000 DKK, og ligeledes uden oplyst månedlig ejerudgift.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga