Skjoldsgade 57 og 9 andre boliger er kommet til salg denne uge i Esbjerg - se boligerne her.

dato

10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Esbjerg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I de seneste tilbud i Esbjerg finder vi den nyopførte villa på Skjoldsgade 57. Ejendommen, som tilbyder 165 kvadratmeter beboelse, er opdelt i 6 rummelige værelser. Den tilhørende grund måler 579 kvadratmeter, og prisen er sat til 6.498.000 DKK.

En attraktiv mulighed i Esbjerg N er villaen på Hjortevej 8. Denne ejendom har en rummelig boligstørrelse på 194 kvadratmeter fordelt over 5 rum. Beliggende på en større grund på 750 kvadratmeter, kan denne villa erhverves for 5.798.000 DKK med en månedlig ejerudgift på 2.970 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga