10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Esbjerg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Esbjerg er villaen på Carit Etlars Alle 25 en af de seneste tilføjelser på boligmarkedet. Denne bolig strækker sig over 160 kvadratmeter fordelt på 4 rum, hvilket er ideelt for en mellemstor familie.
Med en grund på 681 kvadratmeter er der også fin plads til udendørs aktiviteter. Boligen er prissat til 3.195.000 DKK, hvilket afspejler dens størrelse og beliggenhed.
En anden ny mulighed i byen er villaen på Ingemanns Alle 149. Denne villa tilbyder endnu mere indendørs plads med sine 193 kvadratmeter og har 5 rum.
Grunden er på 600 kvadratmeter, hvilket giver en god balance mellem indendørs og udendørs areal. Den månedlige ejerudgift er 2.264 DKK, og ejendommen er udbudt til en pris på 2.798.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.