Hjerting Strandvej 111 og 9 andre boliger er kommet til salg denne uge i Esbjerg - se boligerne her.

dato

10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Esbjerg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Esbjerg V er villaen på Hjerting Strandvej 111 netop kommet på markedet. Denne store villa på 278 kvadratmeter byder på 6 værelser og ligger på en rummelig grund på 2625 kvadratmeter.

For dem, der søger en mere økonomisk mulighed, er villaen på Neptunvænget 23 også tilgængelig. Her finder man en bolig på 180 kvadratmeter med 6 værelser, placeret på en lidt mindre grund på 957 kvadratmeter.

Prismæssigt er Hjerting Strandvej 111 udbudt til 12.898.000 kr., mens Neptunvænget 23 kan erhverves for 4.798.000 kr. Begge villaer repræsenterer attraktive muligheder for dem, der ønsker at bosætte sig i Esbjerg V.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler