Kongensgade 72 og 9 andre boliger er kommet til salg denne uge i Esbjerg - se boligerne her.

dato

10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Esbjerg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Esbjerg er to af de seneste boliger på markedet en ejerlejlighed på Kongensgade 72 og en villa på Willemoesgade 54.

Kongensgade 72 tilbyder en rummelig ejerlejlighed på 178 kvadratmeter med 5 rum. Med en central beliggenhed i byen er prisen sat til 4.998.000 kr.

På Willemoesgade 54 finder man en villa på 202 kvadratmeter, også med 5 rum. Denne villa er til salg for 4.498.000 kr. og har en grundstørrelse på 347 kvadratmeter.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler