4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Esbjerg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Esbjerg N er villaen på Skovbakken 31 netop kommet på markedet. Med en pris på 3.495.000 DKK, byder denne bolig på 160 m² fordelt på 5 rum. Beliggende på en grund på 796 m², er der masser af udendørs plads. Den månedlige ejerudgift er på 3.042 DKK.
En anden ny mulighed i Esbjerg V er villaen på Søstjernen 22. Denne ejendom, der er sat til en pris på 3.195.000 DKK, tilbyder en lidt større bolig med 165 m² og ligeledes 5 rum. Grunden er på 735 m², og de månedlige ejerudgifter beløber sig til 2.769 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.