10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Esbjerg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Esbjerg V er der nu to nye spændende boliger til salg, heriblandt villaen på Plutovænget 20. Denne villa byder på en rummelig størrelse med sine 216 m² og 6 værelser og ligger på en grund på 891 m². Villaen kan erhverves til en pris på 5.298.000 kr.
En anden ny mulighed i området er villaen på Valmuevænget 24 i Hjerting. Her får man en større bolig med 250 m², fordelt på 8 værelser. Denne ejendom ligger på en grund på 866 m² og er prissat til 4.798.000 kr.
Begge villaer tilbyder et komfortabelt liv i Esbjerg V for familier, der søger plads og kvalitet.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.